29.4.2017

S.CHUDENICE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK  3:1   ČK  1:1

Datum konání: 29.4.2017

Sokol Chudenice...to byl další těžký čekal na cestě k záchraně III.třídy. Bohužel ani třetí jarní zápas na soupeřovo hřišti nevedl ke kýženým bodům potřebným k naší záchraně.

Domácí začali velkým náporem. když už v první minutě měli velkou šanci, kterou nedokázali díky zákroku hostujícího brankáře proměnit. Bohužel ale o pár minut později už přišel trest v podobě gólu, když v 4.minutě  Soupír Jan vstřelil první branku zápasu. Hra se relativně vyrovnala, oba dva týmy bojovali i s terénem, který byl po velkých deštích podmáčený a bahnitý. 34.minuta...penalta pro domácí, kterou bezpečně proměnil Soupír Jan. Stav byl 2:0. Už o pět minut bylo sníženo, když v 39.minutě Zdeněk Hejpetr taktéž dokázal proměnit nařízený pokutový kop proti domácím, takže se do kabin odcházelo za stavu 2:1.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, který v 50.minutě dokázali proměnit v branku, hlavou  se dokázal prosadit Hodan Stanislav. Další branka již v zápase nepadla, i když oba dva týmy si dokázali připravit několiv slibných příležitostí ke skórování. Za zmínku ještě stojí událost z 80.minuty, když za vzájemnou potyčku byli vyloučeni po jednom hráči z každého týmu.

Opět bych Vás rád pozval na další domácí utkání, hrané 6.5.2017 od 17 hod, kdy přijede soupeř taktéž bojující o záchranu TJ Bezděkov.