2.4.2017

SVATOBOR HRÁDEK B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     3:2

Rozhodčí: Javorský Josef      ŽK 1:1

Datum konání: 2.4.2017

Ani ve druhém jarním zápase se nepodařilo získat další body do tabulky. Prohra v Hrádku nás bohužel uvrhla už na předposlední místo v tabulce.

Přitom zápas nezačal špatně, byl poměrně vyrovnaný, ale v 24. minutě nápřáhl z dálky Libor Kutil a míč skončil za zády Radka Šípka. O 11 minut přišla chvíle pro nás...35. minuta, Zdeněk Hejpetr našel nádhernou přihrávkou ve vápně volného Ladislava Kropáčka a ten nedal domácímu brankáři šanci. Byl to pro něj už 6 gól v sezóně. Bohužel se ještě do konce poločasu trefili domácí a to v 43. minutě zásluhou Petra Buchsbauma.

Ve druhém poločase v 51. minutě šli domácí již do dvoubrankového vedení, když se k tyči přesně trefil Radek Holeček. Bohužel se při zákroku zranil brankář Radek Šípek a tak musel do brány nahradník Ladislav Pasker. Toho už domácí překonat nedokázali, hosté ale dokázali využít už jen jednu z mnoha šancí a to Zbyňkem Zeleným, který v 81. minutě snížil na konečných 3:2 pro domácí.

Přijďte prosím naše kluky podpořit v dalším domácím zápase proti SK Velhartice, který se hraje 8.4.2017 v sobotu od 16:30.