9.10.2016

TJ BEZDĚKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK: 5:3 ČK: 1:1

Datum konání: 9.10.2016

Na další venkovní zápas se jelo v neděli do Bezděkova, bohužel návrat byl smutný, bez bodu a s červenou kartou na kontě.

Hrálo se na měkkém bahnitém terénu, plného osobních soubojů. Bohužel již v 8.minutě byl stav 2:0 pro domácí, když v 6.minutě střelou k bližší tyči překvapil v bráně chytajícího Láďu Paskera domácí Břečka Miroslav a v 8. minutě další povedenou střelou Svoboda Josef. Další průběh prvního poločasu již žádný další gól nepřinesl.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, aktivní hrou jsme se dostávali do šancí, bohužel jen jedna skončila v síti domácích. Zbyněk Zelený v 53.minutě využil chyby domácích, když přestali hrát, pro údajný, pomezním mávaný ofsajd, ale hlavní nepískal a mohl tak pohodlně snížit stav na 2:1. Další průběh zápasu ovlivnilo vyloučení dvou hráčů, po jednom na každé straně. V 80.minutě Bohatý Miroslav krásně trefil růžek branky, stav 3:1 a v 86.minutě, ten samý hráč stanovil konečné skóre na 4:1.