Tatran Velké Hydčice -- SK Bolešiny B    1:2

Rozhodčí: Staněk Luděk   ŽK 1:2 ČK 0:1

Datum konání: 20.08.2016

K prvnímu domácímu zápasu přijel nováček souteže SK Bolešiny B.

Zápas začal bohužel pro naše kluky nešťastně, protože ve 3 minutě zápasu se k míči dostal Radek Šindelář , kdy dokázal z úhlu prostřelit našeho brankáře Vláďu Ondřejíčka a hosté vedli 0:1. Bohužel v poločase byl nakonec stav 0:2, protože v 23.minutě zakončil akci hostů gólem Dominik Vraný. Celý první poločas hosté byli lepší a vedení si zasloužili.

Druhý poločas naši kluci dokázali zlepšit hru, přihrávky a soupeře přehrávali. Marek Hlaváč se dostal do dvou vyložených šancí, ale ani jedna neskončila gólem, i když při druhé trefil tyč. V 66.minutě hostující hráč Petr Bošek uviděl druhou žlutou kartu v zápase a musel předčasně do sprchy.

I přes velkou snahu kluků se podařilo už jen snížit skóre v 91.minutě Zbyňkovi Zelenému, ale i tak díky za jejich snahu a bojovnost.