Velké Hydčice 1:4 Dešenice

Datum konání:
25.6.2016

Velké Hydčice 1:4 Dešenice (0:2), Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK 2:1.

Za krásného,ale dusného počasí se odehrál další domácí zápas, tentokrát bohužel na konci odjížděli se třemi body hosté.

Již v 17.minutě po chybě domácího brankáře Ladislava Paskera trkl hlavou do míče Jiří Poupa a stav byl 0:1! Z naší strany měli šance Marek Hlaváč a Pepa Podzimek, bohužel ani jedna nevedla k vyrovnání a tak udeřili opět hosté.   42.minuta, nepovedený odkop z pokutového území  jednoho z našich hráčů a dlouho padající míč trefil hlavou přesně k tyči Josef Mazánek, stav byl 0:2!!

Ve druhém poločase pokračoval nápor hostí, který vyvrcholil v 57 minutě, kdy se do úniku dostal Jiří Poupa , zakončil přesně k tyči a svým druhým gólem v zápase zvýšil na 0:3!!! I naši kluci měli šance, ale Jirka Matějovic nedokázal přesně zakončit střelou z voleje a trefil přímo do náruče brankáře hostí. Ale Jirkova aktivita se vyplatila, když v 60.minutě dokázal snížit stav střelou z úhlu a z pomocí obránce hostů, který míč usměrnil do své branky.   1:3!!  Jenže to ještě bohužel nebylo vše, protože Michal Poupa v 84.minutě dokázal přejí t ve vápně přes 3 hráče včetně brankáře a pohodlně do prázdné brány stanovil konečné skóre na 1:4!!!