Velké Hydčice 4:1 Železná Ruda

30.4.2016

Velké Hydčice 4:1 Železná Ruda (3:1), Rozhodčí: Dušek Václav, ŽK: 3:0.

Po vydřeném vítězství na hřišti ve Svéradicích 1:0, přivítal náš tým hosty ze Železné Rudy.

Zápas se hrál za krásného teplého počasí a to nám svědčilo.

V 25. minutě se k míči dostal útočník Marek Hlaváč, svou střelou k tyči dokázal překonat hostujícího brankáře Foltýna a začal tím svůj „ tří gólový zápas!“ Po 4 minutách (29.minuta)  bylo ještě veseleji. Za svou aktivitu byl odvděčen gólem  Zbyněk Zelený. Stav byl 2:0!!  A to ještě nebylo do poločasu vše. Za dalších 7 minut (36.minuta), po chybě brankáře hostů,  kdy mu vypadl míč z rukou  přímo k nohám „ střelce“ Marka Hlaváče, tomu už nedělalo problém vstřelit jed en z nejsnadnějších gólů. 3:0!!! Hosté se ještě dokázali do poločasu vzchopit (41.minuta) , kdy si na centr z rohu naběhl kapitán Petr Bechyně a přesnou hlavičkou k tyči snížil na 3:1.

Ve druhém poločase završil svůj povedený zápas Marek Hlaváč, když dokázal v 63.minutě po odpískaném pokutovém kopu rozhodčím Václavem Duškem vstřelit svůj třetí gól v zápase a tím stanovil konečné skóre zápasu pro domácí na 4:1!!!