27.4.2024

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK BUDĚTICE    0:3  (0:2)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:6

Datum konání: 27.4.2024

Soupeř z Budětic přijel nabuzený a posílený psycickou výhodou, že v přechozím zápase porazil soupeře 6:0. Bohužel pro nás i ta hra na našem hřišti vypadala. Soupeř byl aktivnější, lepší na míči. V prvním poločase byl i 2x úspěšný. Branky vstřelili v 25. minutě Zděněk Frančík a v 38.minutě Martin Voldřich.

Ve druhém poločase se obraz hry téměř neměnil a když se nám podařilo dostat se do šance, nedokázali jsme ji využít. Soupeř byl ještě jednou úspěšný a to v 78.minutě Jiří Josefík.

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jiří Šatra, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Ladislav Pasker, Nicolas Streer