21.4.2024

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   6:3  (3:1)

Rozhodčí: Michal Horský, Petr Bala, Eva Růtová   ŽK 1:0

Datum konání: 21.4.2024

Kvůli nepříznivému vlivu počasí (velké deště v předchozích dnech), bylo hřiště v Hrádku nezpůsobilé k hraní a tak došlo k dohodě klubů, že se zápas odehraje na našem hřišti v Hydčicích.

Hrádecký tým začal zápas aktivněji a dařilo se jim využívat šance, které si vypracovali. Ještě se neodehrála ani necelá půl hodina zápasu a již vedli 3:0, když se o branky podělili Miroslav Tonner, Jan Skála a Roman Lísa. Za náš tým snižil velmi aktivní Zbyněk Zelený, který využil špatné rozehrání obránců a skvěle zavěsil pravou nohou do šibenice. Do kabin se odcházelo za stavu 3:1.

Ve druhém poločase se hrádecký tým prosadil hned v jeho začátku, když v 51. minutě skóroval Jaroslav Prexl. V 64.minutě byl ve vápně faulován  Láďa Kropáček. Nařízený pokutový kop proměnil zkušeně a neomylně Zděněk Hejpetr. O chvíli  později našel  Láďa Kropáček skvěle naběhnutého Jirku Matějovice, který přesnou střelou k tyči snížil na přijatelných 4:3. Jenže pak hrádecký tým dostal k dipozici dva pokutové kopy, které bratři Holečkové (Radek a Václav) proměnili a tím stanovili konečné skóre zápasu na 6:3.

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil, Jan Kečkeš