13.4.2024

TATRAN VELKÉ HYDČICE  -- TJ SOKOL HARTMANICE   4:2  (2:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach   ŽK 1:1   ČK 0:1

Datum konání: 13.4.2024

Při domácím zápase, kdy jsme hostili Sokol Hartmanice, jsme chtěli potvrdit naše získané body z Bolešin a zároveň tak zlepšit naše postavení ve středu tabulky. Což se nám podařilo a výsledkem 4:2 jsme si došli pro další body.

V bráně se objevil Petr Kylián a hned od začátku v útoku opět Jirka Šatra, který se dokázal hned v 8.minutě prosadit a dorážkou stanovil stav zápasu na 1:0. V 23.minutě se na hraně "ofsajdu" ocitl Zbyněk Zelený, rozhodčího píšťalka zůstala němá a tak mohl s přehledem zvýšit na 2:0. Do konce se udála už jen jedna zásadní věc a to, že se nechal za urážky rozhodčího vyloučit hostující hráč David Hanula.

Hosté, ač jen v deseti lidech, byli ve druhém polčase stále víc nebezpečný a jejich snaha o vstřelení branky nakonec byla úspěšná. A to dokonce hned 2x, když se v 60. minutě hlavou prosadil Ondřej Koryťák a v 67. minutě opět hlavou skóroval Michal Šimek. Rázem bylo srovnáno 2:2. Opět, stejně jako v předešlém zápase, přišly skvělé chvilky obou našich útočníků, Jardy Hlaváče a Luďka Marka. První se trefil v 70.minutě a druhý jmenovaný v 82.minutě. Konečný výsledek zápasu byl teda 4:2 a další důležité tři body do tabulky.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Ondřej Braborka, Ladislav Kropáček, Zděněk Prokopec, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Jiřík, Luděk Marek, Jaromír Hlaváč (K), Jiří Šatra, Jakub Vystrčil, Zděněk Hejpetr, Jan Kečkeš