30.3.2024

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ MĚCHOLUPY B   0:2  (0:0)

Rozhodčí: Jiří Moravec, Pavel Jedlička, Petr Anšlág  ŽK 5:2  ČK 1:1

Datum konání: 30.3.2024

Za krásného teplého jarního slunečného počasí, jsme přívitali na svém hřišti, druhý celek soutěže, založní tým z Měcholup.

A na projevu hry to bylo bohužel znát. Hosté byli aktivnější, lépe kombinovali, ale naštěstí se nedostávali do nějakých větších šancí. Jednu ze šancí dokázal lapit Libor Urban a při druhé větší šanci hosté naši branku přestřelili.A tak se odcházelo do kabin za vyrovnaného stavu 0:0

Ve druhém poločase kluci dále skvěle bránili. A když už se hosté dostali do větší příležitosti, dokázali je trestuhodně zahodit. Jednu z velkých šancí dokázal skoro na brakové čáře skvěle chytit Libor Urban. Hosté dostali šanci kopat i  penaltu, ale tu naštěstí hráč Měcholup nedokázal proměnit, když jeho střela šla těsně vedle levé tyče. Bohužel cca 25 minut před koncem zápasu, byl po druhé žluté kartě vyloučen Milan Kapusta a tak kluci museli bojovat v deseti. Paradoxně se dostali asi snad do naší nějvětší šance v zápase. Po skvělé kombinaci se na hranici velké vápna dostal Kuba Vystrčil k míči, ale je povedená střela skončila těsně vedle pravé tyče. A pak přišla smolná 77.minuta pro naše obránce Jirku Vichra. Prudký centr z pravé strany prošel přes celké vápno a dobíhající Jirka si míč nechtěně srazil do vlastní branky. Velice smolná situace... kluci ale bojovali dál a jen díky skvělému zákroku hostujícího brankáře nebylo srovnáno. Protože skvělě zahraný přímý kop kolem zdi od Zdeňka Prokopce vyrazil na poslední chvílí mimo svoji bránu. V době nastavení , "velice zmatený a nepřesný po celý zápas" rozhodčí "foukl" pro hosty ještě jednu penaltu, kterou s přehledem už proměnil Josef Votava a stanovil tak konečný stav zápasu na 0:2 pro hosty.

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Ondřej Barborka, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Josef Jiřík, Luděk Marek, Jakub Vystrčil, Josef Podzimek, Jiří Šatra, Jiří Matějovic, Milan Kapusta