23.3.2024

TJ SOKOL MILČICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1  (1:1)

Rozhodčí: Jiří Moravec, Josef Burda, Václav Ryba   ŽK 0:3

Datum konání: 23.3.2024

K prvnímu jarnímu mistrovského zápasu jsme vyrazili na půdu nováčka soutěže Sokola Milčice. Měli jsme jim co vracet, protože v podzimním zápase na našem hřišti jsme bohužel prohráli 0:1. Brankou v poslední minutě zápasu. A nakonec odveta se bohužel nevyvedla podle našich představ.

Domácí využívali "znalosti" svého hřiště, (ve velmi špatném stavu), hrozili hlavně hrou po lajně a nebezpečnými centry do vápna. Naštěstí pro nás, při jedné z ojedinělých našich šancí, v 18. minutě, byl faulován v pokutovém území Jarda Hlaváč. Nařízenou penaltu dokázal využít Zdeněk Prokopec. Domácí dále tlačili a nakonec se jim podařilo vstřelit i branku ještě do poločasu. V 40. minutě se Pavel Ticháček dokázal dostat k míči ve velkém vápně a střelou po břevno vyrovnal na 1:1.

Ve druhém poločase hra byla skoro pořádn stejná. Domácí lépe kombinovali a jen díky jejich špatné produktivitě, byl stav až do 72. minutě vyrovananý. Pak se ale dokázal prosadit Vojtěch Suda a hned vzápětí o 3 minuty později ještě Lukáš Černohorský.Rázem domácí vedli 3:1. Naše dvě velké šance ve druhém poločase nedokázali využít Lukáš Homolka a ani Jarda Hlaváč.

Setsava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Ondřej Barborka, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec (K), Lukáš Homolka, Jiří Šatra, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jakub Vystrčil, Josef Podzimek, Jan Kečkeš, Jaromír Hlaváč, Josef Jiřík