PODZIM 2023

5.11.2023

Hodnocení podzimní části sezóny 2023/2024

Sezónu jsme začali v Janovicích, kde jsme vyhráli 2:4. Následovalo 6 zápasů v řadě s prohrou. Nejvíce asi mrzeli prohry ve Svéradicích a s nováčkem soutěže z Milčic. Po této sérii přišli dvě remízy. Na hřišti v Hartmanicích a doma s rezervou Hrádku. Na hřišti na Rabí proti Buděticícím jsme dokázali vyhrát 0:2 a potvrdit tak vzrůstající formu. Následovala domácí výhra s Ježovy 8:1, výhra ve Veřechově 2:5 a nakonec vítězný zápas na domácím hřišti s Mochtínem 4:1.

Po bídném začátku přišla série bez prohry... konečných 17 bodů, 8.místo v tabulce je nakonec úspěchem a snad i dobrou vyhlídkou na klidné jaro s bojem o záchranu.

Ke 13 zápasům nastoupilo celkem 27 hráčů, kteří se aspoň na pár minut zapojilo do hry. Díky zraněním a nepřítomnosti se v bráně objevili 4 brankáři (Libor Urban 1x, Václav Šmat 1x, Petr Kylián 3x, Ladislav Pasker 8x) Nejlepším střelcem týmu je zatím Zdeněk Prokopec (10 branek), druhý je Jaromír Hlaváč (8 branek) a Zbyněk Zelený je zatím třetí (6 branek). Celkem se trefilo 7 hráčů, dva hráči dokázali vstřelit hattrick a to dokonce v jednom zápase. Byli to Ladislav Kropáček a Jaromír Hlaváč při kanonádě proti Ježovům.

Tři červené karty a 17 žlutých karet během 13 zápasů...více bych to nekomentoval :-)

Bohužel jsme během podzimu ztratili jednoho bývalého hráče a především pro spousty z nás i velkého kamaráda, Martina "Fíka" Fišera, který tragicky zahynul....před zápasem z Hrádkem jsme uctili minutou ticha jeho památku a někteří z nás jsme ho i vyprovodili na jeho poslední cestu...

ČEST JEHO PAMÁTCE

Při zápase s Hrádkem jsme představili i novou sadu dresů...

Po Novém roce nás čeká zimní příprava, možná i soustředění, pár přátelských utkání. První zápas odehrajeme proti Železné Rudě na domácím hřišti někdy na konci března (datum ještě neznám)

Děkuji všem hráčům, fanouškům, rodinám za účasti na našich zápasech, jejich podporu a už se těším na všechny v Novém roce 2024