29.10.2023

TJ SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:5  (1:4)

Rozhodčí: Pavel Marek, Jiří Moravec, Petr Anšlág   ŽK 3:1

Datum konání: 29.10.2023

Soupeř z Veřechova...to je tradiční derby, které se tentokrát odehrálo na jejich hřišti. Hrálo za velmi pěkného a teplého počasí na to, že se hrálo na konci října. A nám se potvrdila říjnová forma, soupeře jsme dokázali přehrát a získat tak další tři důležité body.

Do naší brány šel tentokrát Petr Kyilán a vedl si dobře. My jsme začali ještě lépe, když už ve 4. minutě střelou k tyči otevřel skóre Jaromír Hlaváč. Hned o minutu později z přímeho kopu se trefil Zdeněk Prokopec. To byl začátek z říše snů. Na 3:0 zvyšoval v 23.minutě opět Zdeněk Prokopec. Pak soupeř dokázal snížit Václavem Šímou, když využil lehkou chybu našeho brankáře. Pak přišla 29.minuta a krásná tvrdá střela pod břevno od Zbyňka Zeleného, stav tak byl i při odchodu do kabin 1:4 v náš prospěch.

Ve druhém poločase už byli domácí více při chuti a snažili se ještě o zkorigování výsledku, což se mu v 54.minutě podařilo Janem Želízkou. Ale to bylo z jejich strany už vše.  Hned v zápětí po rozehraném  přímém kopu hlavičkoval do tyče Radek Potužák a následně odražený míč lehce dorážel do prázdné brány Jarda Hlaváč. Konečný stav zápasu tak byl 2:5

Sestava: Petr Kylián, Radek Potužák (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Jaromír Hlaváč, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Jan Kečkeš, Jakub Vystrčil, Jiří Matějovic, Jiří Šatra, Josef Podzimek, Václav Šmat