30.9.2023

TJ HARTMANICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:3  (1:2)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 2:3

Datum konání: 30.9.2023

Vstup do zápasu nám vyšel skvěle, když krásnou akci po pravém křídle předvedl Lukáš Homolka, který přesným centrem našel ve vápně Zdeňka Prokopce. V 3.minutě jsme vedli 0:1. Skvělý zápas odehrál teprve 16 letý Honza Kečkeš, který v 39.minutě využil skvělou přihravku do vápna a poprvé se za nás prosadil. Jenže ještě před odchodem do kabin se bohužel trefil domácí Patrik Tonner ranou do šibenice.

Ve druhém poločase domácí tlačili a bohužel se jim podařilo i 2x skórovat. Nejprve v 67.minutě "bodlem" Ondřej Koryťák a hned o 2 minuty později hlavou Josef Sládek. Ale naše bojovnost vedla k vyrovnání skóre, když byl opět agilní Honza Kečkeš faulován ve vápně a z následné penalty vyrovnal Zdeněk Prokopec. Velmi cenný bod z hřiště soupeře...

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jan Kečkeš, Jiří Matějovic, Jakub Vystrčil