26.8.2023

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1   (2:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:3

Datum konání: 26.8.2023

Ke třetímu zápasu v řadě na hřišti soupeře, jsme nastoupili proti týmu Svéradice B. Poslední dva zápasy na tomto hřišti pro nás byly úspěšné. Tentokrát ale ne.

Domácí začali možná trochu aktivněji a jejich snaha se vyplatila, když ve 14.minutě se trefil hlavou k tyči Václav Brůha.Poté jsme se začali více prosazovat, měli i více ze hry. V 34.minutě Zdeněk Prokopec nádherně uvolnil našeho Jardu Hlaváče, který se nemýlil a skóre bylo vyrovnané. Jenže těsně před koncem poločasu rozhodčí odpískal faul těsně před naším pokutovým uzemím, ale nařídil penaltu. Domáci hráč Dominik Pánek ji využil a  vlastně tak už stanovil konečné skóre zápasu na 2:1 pro domácí.

Ve druhém poločase domácí nic "světoborného" nepředvedli a naše hra většinou končila před jejich pokutovém uzemí. A pokud už jsme se dostali do šance, byli jsme neúspěšný. Rozhodčí ze tří sporných situací ve vápně domácích, ani jednou neusoudil že by se mohlo jednat o pokutový kop ( raději bez komentáře) a tak jsme ze hřiště odcházeli s prohrou 2:1.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Petr, Kylián, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Jan Kečkeš, Jakub Vystrčil