27.5.2023

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL BĚŠINY

Rozhodčí: Ondřej Kaiser   ŽK 1:0

Datum konání: 27.5.2023

Velmi důležitý zápas s těžkým a pro nás neoblíbeným soupeřem, který mohl hodně napovědět o sestupujících z III.třídy. Měli jsme soupeřovi co vracet a nakonec jsme byli na konci zápasu spokojený.

Ani jeden z týmů neměli v prvním poločase nějakou větší územní převahu, většina akcí se odehrávala ve středu hřiště, kde to byl boj o každý míč. Soupeř se ujal vedení v 40. minutě, když únik po pravém křídle hostující hráč přetáhl cenntr na zádní tyč, kde byl osamocený Jaromír Pytelka, který pohodlně zakončoval do odkryté branky.

Ve druhém poločase jsme už měli trochu více ze hry a to nakonec vedlo k otočení skóre. V 65 minutě udělal brankář hostů chybu, když podběhl míč a po skrumáži se dostal balón ke Zděnkovi Prokopcovi, který pohodlně doklepával do úplně prázdné branky. A to ještě nebylo z jeho strany vše. V 80. minutě se nadechl k sólu "rychlonožka" Lukáš Homolka, který nakonec přesným centrem našel na zadní tyči volného Zdeňka Prokopce, který z voleje stanovil konečné skóre na 2:1.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Prokopec, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Radek Potužák, Lukáš Homolka, Josef Melka, Jakub Vystrčil, Jiří Šatra