21.5.2023

SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  2:4    (1:3)

Rozhodčí: Michal Toman, Jan Jirotka, Filip Bernard   ŽK 1:0

Datum konání: 21.5.2023

K zápasu dorazilo pouze 11 lidí, kteří nakonec urvali výhru. A ještě tak stále žije naděje na záchranu.

Zápas začal přímo impozantně, když už ve 2. minutě jsme vedli 0:2. O obě branky se postaral Jaromír Hlaváč. Na první branku mu skvěle nahrál Zdeněk Prokopec. Druhou branku si Jaromír vybojoval sám, po chybě domácí obrany pohodlně zvyšoval do prázdné brány už na 0:2. Domácí se začali více uvolňovat, hrozit, v což vyůstilo faulem ve vápně. Domácí tak v 28.minutě snížili díky pokutovému kopu, který proměnil david Juháňák na 1:2. Ve 40. minutě si vzal na půlící čáře míč Ladislav Kropáček a z domácích hráčů si udělal kuželky. Prošel přes 4 hráče až do pokutového území, kde přesnou střelou k tyči zvyšoval už na 1:3. Nádherná samostatmá akce!!!

Ve druhém poločase si v 60.minutě vystřelil "hattrick" Jaromír Hlaváč, který využil chybného výkopu brankáře. Domácí už je o pár minut později snížili na 2:4, když se trefil Lukáš Hnojský. Velmi cenná výhra na hřišti soupeře!!!

Sestava: Ladislav Kropáček, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč