15.4.2023

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    1:0  (1:0)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 1:1

Datum konání: 15.4.2023

Po smolné prohře v Žihobcích, jsme k dalšímu domácímu utkání nastoupili proti velmi nepříjemnému soupeři z Hartmanic. Naše poslední výhra nad tímto soupeřem se datuje do podzimu 2020, kdy jsme doma vyhráli po remíze na penalty. Od té doby nás soupeř vždy dokázal porazit a většinou i vetším brankovým rozdílem. Tentokrát zápas dopadl v náš prospěch.

Soupeř začal aktivně, po většinou času prvního poločasu  držel míč na svých kopačkách, ale nijak se vyrázně nedokázal víc prosadit. Bylo to i zásluhou skvěle pracující obrany a vlastně i celého našeho týmu. Ve 40. minutě přišla skvělá chvíle pro Pepu Podzimka, který dokázal využít chybného postavení hostujícího brankáře. Svoji levou nohou, z dobrých 35 metrů, přesně trefil skoro opuštěnou branku a tak se po kabin odcházelo s vedením 1:0. Pro Pepu to byla třetí branka letošní sezóny.

Ve druhém poločase soupeř trochu přeskupil své hráče a očekával se ještě větší nápor na naší branku. Opět díky skvěle fungovala obrana a domácí brankář neměl témeř skoro žádnou práci. A tak nakonec jedna branka z prvního poločasu rozhodla o výsledku a velmi důležité body zůstali doma.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Václav Šmat, Jakub Vystrčil