16.10.2022

SOKOL MĚČÍN  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:2  (2:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK 2:3

Datum konání: 16.10.2022

Bohužel se nám nepodařilo prodloužit sérii tři výher a bohužel i velkou dávkou smůlu jsme prohráli.

Prvná branka padla po rohu hned v 2.minutě zápasu. Rovnou po zemi kopnutý roh přímo do malého vápna, se snažil odkopnout brankář Láďa Pasker, který ale smolně trefil jednoho z hráčů, kteří šli skluzem do míče a ten se rovnou odrazil za brankovou čáru. Bohužel i druhá branka padla po rohu,, když z hranice velkého vápna zamířil střelou k tyči František Šlais. Bohužel tam byl nedůraz při bránění standartní situace. Stav 2:0 již vydržel do konce první půle.

Ve druhém poločase domácí pokračovali ve střílení branek do naší sítě s notnou dávkou štěstí. Na 3:0 zvyšoval odrazem míče od tyče a brankáře do rovnou do sítě David Sopr. A opět s velkou dávkou štěstí a pomocí terénu dostal do branky balón Dušan Němec, který využil zmatků v malém vápně. Nám se naštěstí ještě podařilo aspoň snížit dvěma brankami skóre, když se trefili zatím naši nejlepší střelci v probíhající sezóně. A to Zdeněk Prokopec a Zbyněk Zelený, pro kterého to už byla deváta branka v sezóně. Konečný stav byl nakonec 4:2.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián, Josef Melka