16.10.2021

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   5:2 (2:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 2:0

Datum konání: 19.10.2021

Na to že byla skoro půlka října a jeli jsme na Železnou Rudu, tak se hrálo za krásného, slunného a teplého počasí. Bohužel jen v 11 lidech...a nakonec si odvážíme prohru 5:0.

První branka padla v 21.minutě a trefil se do šibenice Filip Mašat. Na 2:0 zvyšoval střelou k tyči Martin Loos v 38.minutě. Jinak hra byla celkem vyrovnaná, ale bylo vidět, že domácí si rychleji zvykli na měkké a hodně podmáčené hřiště.

Druhý poločas začal skvěle, když hned po rozehrání prošel celou obranou Zdeněk Prokopec a lehkou střelou tyči snížil na 2:1. Bylo to cca v 10 vteřině druhého poločasu. Bohužel přišla 52.minuta a druhá branka v zápase pro Martina Loose, který dorážel zblokovanou střelu do prázdné brány. Pak přišla chyba domácího brankáře, který přihrál přesně na nohu Lukášovi Homolkovi, který "šanci" využil a snížil na 3:2. Z naší strany to bylo ale bohužel vše. Svojí třetí branku v zápase nakonec vstřelil Martin Loos v 76.minutě a na konečných 5:2 zvyšoval hlavou po rohu domácí kapitán David Greiner.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Josef Melka, Zdeněk Hejpetr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Václav Šmat