TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B   3:0  (2:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:1

Datum konání: 9.10.2021

V 11.kole jsme přívítali tradičního soupeře, založní tým Svéradic.

A začatek měli kluci fantastický. Už v desáté minutě jsme vedli 2:0.

Nejprve se trefil po skvělé přihrávce Zbyňka Zeleného, Jaromír Hlaváč. A hned o dvě minuty později, tentokrát z pravé strany zafungovala spolupráce hráčů Josefa Jiříka a Zdeňka Prokopce. Druhý jmenovaný zvyšoval na 2:0.

Do druhého poločasu hosté vlétli s vervou vstřelit branku a ještě ze zápasem něco udělat, ale naštěstí bez úspěchu. A pak přišla chvíle Zbyňka Zeleného...v 80. minutě si vzal ještě na naší polovině balón, prokličkoval mezi bránícími hráči a skvělý samostatný únik zakončil střelou k tyči. Nádherná akce !!! Konečný stav zápasu 3:0.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Melka

Po zápase ještě došlo k dodatečné gratulaci k "sedmdesátinám" pana Ladislava Kropáčka, kterému byl přednán dres na památku.