18.9.2021

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽICHOVICE    2:0    (1:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 18.9.2021

V dalším domácím zápase jsme přivítali soupeře ze Žichovic. A opět se zápas povedl připsali jsme si výhru 2:0.

V 18. minutě se opět z trestného kopu trefil Zbyněk Zelený a připsal už třetí branku v sézoně. Další šance do přestávky zůstali nevyužity.

Ve druhém poločase soupeř trochu víc zatlačil, ale své šance nevyužil. Za to v 65. minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu, po faulu na Jaromíra Hlaváče, který bezpečně proměnil Radek Potužák. I hosté kopali v 87. minutě penaltu, ale hostující hráč trefil pouze tyč.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Radek Potužák, Jakub Vystrčil, Josef Melka, Jaromír Hlaváč