12.9.2020

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  START DEŠENICE    3:4    (3:3)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK  1:2

Datum konání: 12.9.2020

Bohužel ani druhý domácí zápas nevedl k zisku třech bodů a hosté z Dešenic si odváží cenné vítěztví.

Zápas začal smolně už ve 3 minutě, když si míč z rohu srazil do vlastní sítě brankář Radek Šípek. Naštěstí již o pět minut později střelou k tyči srovnal netradiční střelec Ondřej Barborka. V 17. minutě zakončil pohlednou akci Zdeněk Prokopec, jenže o dalších pět minut srovnal na 2:2 Milan Flor. Zdeněk Prokopec v 25. minutě opět strhl vedení na stranu domácích, ale to bylo z naší strany bohužel vše. Ještě do konce poločasu vyrovnal Josef Mazánek.

Ve druhém poločase vstřelil branku už jen hostující hráč Milan Flor a stanovil konečné skóre na 3:4. Šance domácího mužstva přišli vniveč. Bohužel po 4 zápasech se krčíme na předposledním místě tabulky. K dalšímu zápasu se jede na Železnou Rudu, která je na posledním místě a tak nám půjde hodně, bylo by dobré zístak co nejvíce bodů.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Josef Melka, Radek Potužák, Ladislav Kropáček, Pavel Svoboda, Milan Kapusta,Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený,Ondřej Barborka

Střídající hráči: Lukáš Valovič, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Josef Mrzena