6.10.2018

SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:1   (1:1)   PK 3:0

Rozhodčí: Josef Abraham  ŽK 2:0

Datum konání: 6.10.2018

Další tradiční klub v souteži Sokol Veřechov byl dalším naším soupeřem. A hrálo se na jejich hřišti.

První poločas herně vyšel nám...hostům....přesto se vedení ujali domácí, když v 27. minutě propálil našeho brankáře Martin Petržilka. Jenže již o deset minut později se z přímého kopu krásně trefil Radek Potužák, který dokázal obstřelit "zeď" a nedal domácímu brankáři žádnou šanci zakročit.

Ve druhém poločase to již byl spíše boj a žádné větší šance si ani jeden tým nevytvořil. A tak opět došlo na pokutové kopy ale v těch sen nám poslední dobou nedaří. První tři jsme nedokázali proměnit, domácí ano. Takže konečný stav 1:2 pro domácí.... My jsme z posledních 8 pokutových kopů proměnili pouze DVA....

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Milan Kapusta (68. Josef Melka) , Martin Kotrba (72. Jiří Matějovic), Zdeněk Hejpetr, Radek Potužák, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč