9.6.2018

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:4    (0:3)

Rozhodčí:Richard Kaňa    ŽK 3:1  ČK 1:0

Datum konání: 9.6.2018

Poslední tým tabulky Sokol Běšiny byl další soupeřna naší cestě za záchranouv této soutěži. A druhá výhra v řadě na venkovím hřišti nás k té zachraně dovedla.

Již ve 4. minutě byl faulován ve vápně Jaromír Hlaváč a tradiční exekutor pokutových kopů Zdeněk Hejpetr se opět nemýlil. O dalších devět minut byl stav 0:2, prosadil se kanonýr Jaromír Hlaváč. A protože v 37. minutě proměnil druhý pokutový kop v zápase  Jaromír Hlaváč, šlo se do kabin s vedením 0:3.

Ve druhém poločase se prosadil za hosty  Zbyněk Zelený a za domácí Jiří Vališ a Radek Bulka. Konečný stav tak byl 2:4.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (46. Josef Melka), Jaromír Hlaváč (62. Václav Šmat)