26.5.2018

TJ SOKOL KOLINEC  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3   (2:0)

Rozhodčí: Miroslav Sedlmaier    ŽK: 1:2

Datum konání: 26.5.2018

TJ Sokol Kolinec...to byl další těžký soupeř v naší cestě za záchranou a byla to nakoec cesta na hřiště soupeře úspěšná.

Sice stav po prvním poločase na tří bodový zisk nevypadal, protože se za domácí dvakrát trefil Vít Kratochvíl a to v 10. a 37 minutě. Za hosty nevyužili dvou velkých šancí Petr Kylián a jedné šance Jaromír Hlaváč.

Ale vše dobré se obrátilo v druhém poločase. Jaromír Hlaváč v 48. minutě prostřelil domácího bránkáře a snižíl na 1:2. Kluci bojovali, makali.... a výsledek se dostavil. Zbyněl Zelený v 78. minutě vyrovnal na 2:2 a obrat dokonal opět Jaromír Hlaváč, když v 85. minutě vystřelil tři body pro hosty. Velmi cenná výhra na půdě těžkého soupeře a všem klukům na hřišti patří velké díky!!!

Sestava: Radek Šípek, Radek Potužák (29. Lukáš Valovič), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Petr Kylián (60. Josef Melka), Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

Opět bych všechny rád pozval na další domácí utkání, hrané 2.6.2018 na domácím hřišti Tatranu Velké Hydčice, kdy k nám zavítá soupeř Sokol Velký Bor. Utkání se hraje od 17 hod. Přijdte naše kluci povzbudit !!!