Svéradice "B" 0:1 Velké Hydčice

23.4.2016

Svéradice "B" 0:1 Velké Hydčice (0:1), Rozhodčí: Bureš Jiří, ŽK 2:2.

Velké Hydčice byly pro toto utkání hosty v nedalekých Svéradicích. Hosté přijeli s chutí výhry z minulého týdne. Naopak domácí si přáli zpravit si chuť po prohře s Bezděkovem.

Ze začátku utkání to vypadalo, že diváci uvidí spousty gólů ale nakonec rozhodl pouze jeden a ten dokázal hned ve 2. minutě vštřelit Milan Kapusta, který dostal od domácích obránců čas, aby mohl parádní ranou poslat domácí do vedení a nevědomky i vyhrát celý zápas. Hosté byly zprvu výrazně hladovější střelu z poza vápna zkusil i Marek Hlaváč, ale domácí golman pohlídal střelu. Domácí do konce půlky ohrozili branku jen jednou a to když se ke střele dostal Jaroslav Makovec, ale bránu minul.

Druhý poločas začal ze strany domácích velmi svižně a dravě se hnali za vyrovnáním. První šanci s přímého kopu domácích vytvořil Filip Prokopius ale golman hostí Ladislav Pasker podržel svůj tým, Největší šanci na vyrovnání dal domácím nechtěně Pavel Veringer, kdy se po doteku míče s rukou ve velkém vápně kopala penalta. Z domácích se nikdo k pokutovému kopu nehnal a tak zodpovědnost na sebe vzal jeden z nejmladších Daniel Klas, střela mu nejspíše nevyšla tak jak chtěl a trefil pouze břevno brány. Stav 0:1 hosté ubránili až do konce a tak se mohlo slavit druhé jarní vítěztví.