13.5.2023

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL MĚČÍN   1:3   (0:2)

Rozhodčí: Martin Tykal    ŽK 1:1

Datum konání: 13.5.2023

Zápas začali aktivněji hosté, kteří si nakonec do poločasu vytvořili solidní náskok 0:2. Obě dvě branky vstřelil Onřej Jareš. Naše snahy o vstřelení branky bohužel zůstaly nevyslyšeny.

Ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, lépe se nám dařila i kombinace, ale hosté byli nakonec efektivnější. Přímo z rohu se prosadil v 61.minutě Jaroslav Krotký. Naši jedinou branku vstřelil Zdeněk Hejpetr, který proměnil nařízený pokutový kop v 71.minutě, po faulu na Pepu Podzimka.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Ladislav Kropáček, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Václav Šmat, Jakub Vystrčil, Josef Podzimek (K), Jaromír Hlaváč, Zdeněk Hejpetr, Petr Nezbeda

Dne 12.5.2023 oslavil krásné životní jubileum Josef Podzimek. Přejeme vše nejlepší v životě a ještě spousty zápasů za náš TATRAN.