1.4.2023

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ MĚCHOLUPY B    1:2  (1:1)

Rozhodčí: Václav Dušek,Roman Mácal,Ondřej Nedvěd   ŽK 1:0

Datum konání: 1.4.2023

Na apríla k nám zavítal soupeř z Měcholup. A i po druhé v letošní sezóně si připsal tři body za výhru.

A to se zápas začal vyvíjet dobře v náš prospěch. Do samostatného úniku se už v 6.minutě dostal Petr Kylián, který přesně podél brankáře změnil skóre na 1:0 pro nás. Hosté měli více ze hry, hrozili hlavně po lajnách a nakonec se jim podařilo v 20. minutě srovnat. Ze sporné situace, kdy byl zřejmě hráč Hybšman v ofsajdu, ale praporek pomezního zústal dole...prostě skóre 1:1.

Ve druhém poločase naši asi největší šanci spálil Zbyněk Zelený, kdy krásnou přihrávku od Zdeňka Hejpetra proměnil jen ve střelu, která lehce olízla břevno. Více nám hosté bohužel nedovolili a sami dokázali skórovat. Opět po jednom z úniku po lajně stanovil konečné skóre 1:2 pro hosty Stanislav Bečka. Další jejich větší šance zústali nevyužity.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Šatra, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk Hejpetr, Jakub Vystrčil