30.10.2022

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:3   (2:1)

Rozhodčí: Martin Tykal,Jan Kečkeš, Josef Baštář   ŽK 0:1

Datum konání: 30.10.2022

Na hřišti posledního v tabulce Sokola Běšiny, se odehrál poslední zápas podzimní části. Bohužel se opět potvrdilo, jaký je to náš velmi neoblíbený soupeř.

A to přitom úvod zápasu nám vyšel dokonale. Hned v 7. minutě proměnil úspěšně pokutový kop Zdeněk Hejpetr a o dalších sedm minut v 14. minutě se trefil Josef Podzimek. Bohužel další šance zústali nevyužity a domácí se pomalu a jistě dostávali více do hry. Nám se nepodařilo udržet čisté konto do poločasu, když se v 41.minutě trefil domácí Jiří Vališ.

A aby toho nebylo málo, vyšel úvod  druhého poločasu opět domácím, když se podruhé v zápase trefil Jiří vališ. Pak přišla chvíle našeho Jaromíra Hlaváče, který "nepovedeným" centrem přehodil domácí brankáíře a vedlo 3:2. Jenže domácí se nevzdali a bojovali až do konce. Nejprve se po dorážce přímého kopu trefil Václav Matějka a ke konci zápasu využil zmatku v pokutovém území Petr Tykal. Domácí rázem vedli 4:3 a nám se už nepodařilo výsledek nějak zvrátit.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián