22.10.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    3:0  (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek, Ondřej Nedvěd,František Klištinec   ŽK 1:3

Datum konání: 22.10.2022

V posledním domácím zápase podzimní části jsme přivítali těžkého soupeře. Soupeře, který momentálně vede tabulku...záložní tým ze Svéradic.

A zápas pro nás dopadl velmi výtečně. Soupeř prakticky nic převratného nepředvedl. Hned v prvním poločase bylo rozhodnuto o výsledku utkání. Ve 25. minutě pískl rozhodčí faul na Zbyňka Zeleného ve vápně a následně s přehledem proměnil nařízený pokutový kop Zdeněk Hejpetr. A to nebylo ze strany Zdeňka vše. O dalších osm minut později byl totiž ve vápně faulován tentokrát Petr Kylián. A opět s velkým přehledem pokutový kop proměnil Zdeněk Hejpetr. Klobouk dolů co ve svých letech předvádí na hřišti. A aby toho nebylo pro hosty málo, předvedl se další náš "starší" hráč a to Josef Podzimek. V pokutovém území si dokázal položit na zadek několik obránců, včetně brankáře a pohodlně zvyšoval už na 3:0.

Ve druhém poločase se sice hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale naše obrana fungovala skvěle a hostům nic nepovolila. Za náš tým se do skvělé šance dostal opět skvěle hrající a hlavně všude běhající Lukáš Homolka, ale brankář hostů ho dokázal vychytat.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk Hejpetr