28.5.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC    3:2  (2:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:2

Datum konání: 28.5.2022

V dalším důležitém domácím zápase jsme hostili soupeře z Kolince. Soupeř přijel i s několika dorostenci v základní sestavě, kteří se předvedli ve velmi dobrém světle. Ale nakonec výhra a všechny tři body zústali na domácím hřišti.

Začátek zápasu vyšel úplně skvěle...v 5.minutě odcentroval z levé strany Zbyněk Zelený a střelec z posledních zápasů Josef Podzimek nádherně zavěsil z voleje přímo k tyči. O dvacet minut později se opět prosadil Zbyněk Zelený, který tentokrát krásně vysunul středem do úniku Zdeňka Prokopce, který nedal soupeřovo brankáři šanci. Hosté bohužel ještě těsně před koncem poločasu po chybě domácího brankáře snížili Janem Horákem na 2:1.

Ve druhém poločase padlo na každou stranu ještě po jedné brance. A obě  branky padly po odpískaném pokutovém kopu a obě za "ruce ve vápně" Nejprve hosté vyrovnali v 55.minutě opět Janem Horákem. Vítěztví nakonec zajistil v 65. minutě střelec Jaromír Hlaváč.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Josef Melka, Jaromír Hlaváč