17.4.2022

SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  3:4  (p 2:4)

Rouhodčí: Josef Abrahám    ŽK 2:1

Datum konání: 17.4.2022

V neděli, před Velikonočním pondělí, jsme zavítali na hřiště tradičního soupeře a to Sokola Veřechov. Nakonec to byla návštěva celkem úspěšná, když jsme v té době vedoucí tým tabulky dokázali výsledkově potrápit. Zápas skončil remízou a my jsme dokázali zvítězit na penalty.

Přitom začátek utkání se nevyvíjel dobře. O dvě úvodní branky zápasu se postaral během tří minut domácí útočník Milan Richter. V 38. minutě snižoval proměněným pokutovým kopem Radek Potužák. Bohužel ještě do poločasu zvyšoval na 3:1 pro domácí hodně šťastně Jan Želízka.

Ve druhém poločase se naše hra dařila daleko lépe, domácí se skoro nedostali k naší bráně. Tento tlak vyvrcholil ke srovnání skóre.V úvodu poločasu, v 53.minutě se krásně trefil Zdeněk Prokopec. A to samé si zopakoval v 75. minutě a rázem bylo srovnáno. Remízový stav vydržel až do konce a o dalším bodu rozhodly penalty. V nich jsem byli úspěšnější v poměru 2:4.

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Jiřík, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Radek Potužák, Ladislav Pasker