15.4.2022

SOKOL HARTMANICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  5:2 (1:1)

Rozhodčí: Jiří Moravec,Petr Bala, Václav Lojík  ŽK:   1:3

Datum konání: 15.4.2022

Na Velký pátek jsme sehráli odložené utkání prvního jarního kola a to na půdě Hartmanic.

A nezačali jsme vůbec špatně. Nápor v úvodních minutách zápasů vedl k několika rohovým kopům za sebou a dokonce i k vedení, když se opět trefil hlavou Zbyněk Zelený. Následně se domácí také více osmělili a nakonec ještě do přestávky srovanali, když proměnil pokutový kop Michal Šimek.

Bohužel ve druhém poločase přišla černá "šestiminutovka". Od 57.minuty do 63.minuty se postupně domácí trefili 3x a víceméně bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. V 85.minutě krásnou hlavičkou ještě snižoval Ladislav Kropáček. Bohužel v poslední minutě stanovil konečné skoóre na 5:2 svoji druhou brankou v zápase Petr Sládek.

Sestava: Petr Kylián,Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Jiřík, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Ladislav Pasker