21.8.2021

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    2:3   (1:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:4

Datum konání: 21.8.2021

Ve čtrtém kole došlo na tradiční velké "derby" s Veřechovem. Bohužel s úspěšným koncem pro hosty, kteří si nakonec odvezli výhru 2:3.

Do domácí do brány musel nastoupit ve svých 52 letech Václav Švec a zachytal skvěle!!!  Sice mu hosté vstřelili tři branky, ale další šance hostů dokázal skvěle vychytat. Patří mu velké uznání a hlavně velké díky za to, že do toho "šel".

Poločas skončil smírně 1:1, když se na hosty trefil Jakub Boček a za domácí srovnal svojí první brankou v sezóně, krásnou střelou k tyči Radek Potužák.

Ve druhém poločase se čekalo až do 70. minuty kdy šli domácí do vedení, když pěknou přihrávku využil tradiční střelec Jaromír Hlaváč. Pak už se trefovali jen hosté. V 75. minutě Jan Žlíska a v 85. minutě Josef Hodánek. U této branky byl mávaný offside, ale hlavní rozhodčí na to vůbec nereagoval a neregulérní branku bohužel uznal. Bohužel velká kaňka na tomto, jinak férově vedeném zápase.

Sestava: Václav Švec, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Zbyněk Zelwený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Jiří Sova, Josef Melka, Lukáš Valovič, Jakub Vystrčil