7.9.2019

TJ SUŠICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2   (PK 3:4)   (1:1)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 3:4   ČK 0:1

Datum konání: 7.9.2019

Za chladnějšího a po většinu zápasu i děštivého počasí, se odehrál zápas na hřišti TJ Sušice s místní rezervou.

Ve vyrovnaném utkání se dlouho diváci nemohli dočkat šance na obou stranách. V první velké šance se objevili hosté, přibližně ve 30. minutě, kdy po centru hlavičkoval Ladislav Kropáček, kterého výborným zákrokem vychytal Daniel Vávra. Ale již o 3 minuty později svou další šanci Ladislav Kropáček využil, když se dostal k odražené střele a pohodlně skóroval. O vyrovnání se postarali duo H+H. Nařízený přímý kop si vzal na starost Pavel Hrubec, který k překvapení celé obrany nahrál do strany Pavlu Hubáčkovi a ten šikovným lobem přehodil brankáře a vyrovnal na 1:1.

Druhá půle už žádnou branku nepřinesla, ani jeden z týmů už nedokázal využít svých šancí. A tak zápas dopadl remízou a šlo se na penalty. V nich jsme byli opět úspěšnější, když jsme dokázali proměnit 4  penalty z pěti. Domácí jen 3 penalty. A tak si z "umělého" hřiště odvážíme 2 cenné body. Penalty proměnili Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Ladislav Pasker. Jediný kdo neproměnil byl Josef Podzimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Luděk Marek

Střídající hráči: Petr, Kylián, Ladislav Pasker, Václav Šmat, Jiří Vichr