31.8.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK BOLEŠINY B    3:2  (PK 4:1)  (2:1)

Rozhodčí: Josef Javorský    ŽK 2:3

Datum konání:31.8.2019

Ve druhém domácím zápasu podzimní části jsme hostili hráče rezevrního týmu Bolešin.Hrálo se za velmi teplého dusného počasí, ale na skvěle upraveném trávníku. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se o něj starají.

V první půlhodině ani jeden z týmu nevyužil své šance ke skórování, i když z naší strany těch šancí bylo daleko více. Až v 31. minutě Zbyněk Zelený dokázal prostřelit hostujícího brankáře. Jenže již o tři minuty později hosté srovnali skóre, když se trefil Petr Bošek. Nakonec se do kabin v poločase odcházelo s vedením 2:1. V 42. minutě dokázal vstřelit branku dobře hrající Josef Melka.

Ve druhém poločase padla již jen branka a to do domácí sítě, když se trefil v 70. minutě Marek Zavřel. Tak o druhém bonusovém bodu rozhodovaly penalty a v nich jsme byli nakonec úspěšnější. Trefili se Zdeněk Hejpetr, Luděk Marek, Ladislav Kropáček a Ladislav Pasker.

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Pavel Veringer, Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Josef Melka, Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Zbyněk Zelený, Luděk Marek

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker