25.5.2019

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:0   (1:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 25.5.2019

Tak šňůra 5 výher po sobě se skóre 11:2 byla bohužel přerušena porážkou na hřišti adepta na postup a to FK Okula Nýrsko.

V prvním poločase domácí dokázali využít pouze jednu svojí šanci a to Ondřejem Kadlecem v 35. minutě.

Ve druhém poločase již domácí byli úspěšnější, když všechny tři branky vstřelili z brejků. V 53. minutě se trefil Jakub Raiser, v 82. minutě Lukáš Vaclavovič a v 86. minutě Zbyněk Mašek. Jedinou větší naší šanci vypracoval přesným centrem Jaroslav Bečvář pro Láďu Kropáčka, který ale hlavou přesne bránu netrefil.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Martin Kotrba, Ladislav Pasker, Václav Šmat (55.Petr Kylián), Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč