TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE   1:2  (PK 1:3)   0:0

Rozhodčí: Ivan Petličarovský   ŽK 1:3   ČK 0:1

Datum konání: 6.4.2019

Tradiční soupeř TJ Žihobce byl třetí soupeř v řade na našem hřišti.

V prvním poločase ani jeden ze soupeřů nedokázal proměnit žádnou svoji šanci a tak byl stav 0:0.

Ve druhém poločase v 51. minutě  byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč Robert Bigasz, ale ani hra proti oslabenému soupeři nám moc nešla. A to ještě v 85. minutě sudí nařídil pro hosty pokutový kop, který trochu se štěstím proměnil Oldřich Nemrava. Ještě ale že máme "Felixe", protože v 89. minutě Jaromír Hlaváč dokázal prostřelit brankáře hostů a stanovil konečný stav na 1:1.

A jak je již v posledních zápasech zvykem, hosté byli opět úspěšnější na penalty v poměru 1:3. Takže další bod nám unikl....v této sezóně již šestý...

Sestava: Radek Šípek, Jiří Vichr, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Melka (70. Šmat Václav), Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Luděk Marek (14. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (55. Milan Kapusta), Jaromír Hlaváč