3.11.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ KAŠPERSKÉ HORY   3:4   (2:1)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 1:0

Datum konání: 3.11.2018

V posledním hraném utkání letošní podzimní části, jsme hostili lídra tabulky Kašperské Hory. A myslím, že ač na to, že je mezi týmy velký rozdíl v tabulce a určitě i velký věkový rozdíl, za naši předvedenou hru se kluci vůbec nemusí stydět.

Brankové hody začali v 16. minutě když se trefil hostující hráč Tomáš Kašák. Ale do konce poločasu se klukům podařilo stav otočit, když se dokázal dvakrát prosadit ve vápně Ladislav Kropáček. Stav po poločase 2:1 byl skvělý.

Ve druhém poločase byli zase dvakrát za sebou uspěšnějsí hosté, když se trefili František Studený a bohužel smolně "vlastní brankou" Martin Kropáček. Již dvě minuty po této smolné brance se trefil z přímého kopu Zeněk Hejpetr a vyrovnal na 3:3. Jenže to ještě nebyl konec, protože ještě v 74. minutě se trefil hostující hráč Vladimír Šuba a tak nakonec stav 3:4 pro hosty byl konečný výsledek zápasu.

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka (72. Luděk Marek), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (58. Jaromír Hlaváč)