18.8.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SVATOBOR HRÁDEK B    1:2  (0:1)  PK 5:6

Rozhodčí: Richard Káňa    ŽK  3:1

Datum konání: 18.8.2018

Opět za krásného slunečného teplého počasí, se odehrál první domácí mistrovský zápas v nové sezóně. Soupeřem byl tradiční rival z Hrádku.

Hrál se celkem pohledný fotbal z obou stran. V 27. minutě ale hosté využili centr z levé strany a přesnou hlavičkou se trefil David Kojzar. Poté spálil snad tisíci procentní šanci Josef Podzimek, který nedokázal zužitkovat přesnou náhravku od Petra Kyliána a z 4 metrů netrefil úplně prázdnou bránu.

Druhý poločas byl z větší části o dobývání domácích hráčů hostující branky, což se nakonec v 73. minutě i povedlo. Radek Potužák si krásně naběhl na rohový kop a přesnou hlavou vyrovnal na 1:1. Asi nemá cenu se tady dlouho vypisovat co se kolem této branky dělo. Jen stručně...rozhodčí branku uznal...následně po konzultaci z "pomezním" branku odvolal....po vysvětlení situace s hráči branku opět uznal. Zápas nakonec skončil remízou a tak následovali penalty. Bohužel v nich byli uspěšnější hosté v poměru 5:6.

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Josef Podzimek (46. Lukáš Valovič, 59. Jaroslav Bečvář), Marek Melíšek, Martin Kotrba, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Radek Potužák, Zbyněk Zelený, Petr Kylián

Následují teď tři zápasy "venku", když se postupně hraje ve Velharticích, Švihově a v Žihobcích. A tak na další domácí zápas si musíme počkat až do 15.9.2018, kdy budeme hostit soupeře z Dešenic.