14.4.2018

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE    2:1   (0:0)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 2:3

Datum konání:14.4.2018

Za nadhérného teplého počasí, se odehrál na domácím hřišti další velmi důležitý zápas a to proti TJ Žihobce. Tento celek měl v tabulce o 3 body více. A tak bylo velmi důležité zvítezit a dotáhnout se bodově na tento celek. To se nakonec podařilo.

V prvním poločase měli oba dva brankáři dost práce, ale podařilo se jim oběma uhájit čísté konto.

Ve druhém poločase již bylo vše jinak. Nejdříve své šance za domácí promarnili Josef Melka a Zbyněk Zelený. Druhý jmenovaný nakonec své záváhaní napravil, když v 62.minutě využil přihrávky Jaromíra Hlaváče a téměř z brankové čáry vstřelil úvodní branku zápasu.Pro Zbynďu to byla již osmá branka v sezóně. A to nebylo z jeho strany vše. Přišla 75.minuta a po krasné akci po levé straně byl Zbyněk Zelený faulován ve vápně. Následný pokutový kop proměnil tradiční exekutor Zdeněk Hejpetr. Pro Zdeňka to byla druhá branka v sezóně a dodatečně tak mohl oslavit své nedávné ....narozeniny :-) V 89. minutě měli hosté standartní situaci, při které si neštastně hlavou srazil míč do vlastní branky Ladislav Pasker a sebral tak dobře chytajícímu Radkovi Šípkovi čisté konto. Stav 2:1 byl konečný výsledek zápasu. Všem klukům patří velký dík za vybojované 3 velmi důležité body!!!

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Josef Melka (83. Ladislav Pasker), Jaromír Hlaváč.