21.10.2017

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL MOCHTÍN B   1:5    (1:1)

Rozhodčí: Aneta Hanzlíková    ŽK: 0:2

Datum konání: 21.10.2017

Velmi krutá prohra 1:5 se soupeřem z horní čáasti tabulky, to je výsledek dalšího domácího zápasu.

A přitom zápas nezačal vůbec špatně, protože v 8. minutě Zbyněk Zelený prostřelil hostujícího brankáře a vedlo se 1:0. Jenže to ze strany domácích bylo do konce zápasu vše. Pak už dávali jen branky hosté. 35. minuta, vyrovnání zařídil Tomáš Vlk. Ve druhém poločase v 53. minutě Lubomír Kašpar a pak už úřadoval Jaroslav Pretzelmayer, který "čistým" hattrickem stanovil skóre na krutých 1:5.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (16. Josef Podzimek), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (81. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (70. Jiří Matějovic), Zbyněk Zelený

Přijďte opět naše kluky podpořit v posledním zápase podzimu na domácím hřišti, kdy k nám na svátek 28.10.2017od 14:30 zavítá nováček soutěže Sokol Kolinec.