17.9.2016

Tatran Velké Hydčice -- TJ Kašperské Hory    2:0

Rozhodčí: Pena Miroslav        ŽK 3:1

Datum konání: 17.9.2016

Až v pořadí třetí domácí zápas přinesl našim klukům výhru, kterou uhráli proti soupeři, který letos sestoupil z okresníhom přeboru.

Záčátek zápasu patřil hostům, kteří prakticky nedovolili našim klukům přejít přes půlící čáru a tlačili se před naši bránu, kterou tentokrát hájil Radek Šípek. V 14.minutě ale dokázal využít chybu hostujícího stopera Láďa Kropáček (3 gólv sezóně) a v tváří tvář prostřelil brankáře Kašperských Hor. Stav byl 1:0 !!  Do konce poločasu byl obrázek stejný, hosté tlačili, stříleli, ale Radek v bráně měl svůj den a nic nepustil.

Druhý poločas...dá se říct, ten samý obrázek. Hosté okupovali po většinu času utočnou polovinu hřistě, ale ke gólu jejich snaha nevedla. A tak se svého umění  ujal opět Láďa Kropáček (4.gól v sezóně), který v 83.minutě lehce hlavou líznul míč zahrávaný z přímého kopu, který zapadl přesně k levé tyči brány a tím stvrdil vítěztví. Stav 2:0 už vydržel do konce zápasu.